Naprawa komputera Poznań

Naprawa komputera jeszcze nie była tak wygodna i prosta, dopóki KOMPOZ nie zaproponował nowatorskiego rozwiązania - usług mobilnych, bez wychodzenia z domu! Obsługujemy Poznań ale i miejscowości pobliskie bez dodatkowych kosztów za przekroczenie granicy Poznania - całość kosztów dojazdów i diagnozy mieści się w naprawie!

Gdzie działamy? To proste! Głównym placem działania serwisu KOMPOZ jest Poznań, lecz przyjedziemy też do miejscowości takich jak Komorniki, Mosina, Plewiska, Puszczykowo, Skórzewo, Przeźmierowo i wiele innych - nie masz pewności czy przyjedziemy do Ciebie? Zadzwoń pod numer 510797737!

Staramy się dostarczać Wam usługi doskonałe, czyli takie, które zadowolą naszych Klientów pod względem jakości i ceny. Zajmujemy się naprawą laptopów i komputerów stacjonarnych, wymieniamy podzespoły takie jak dyski, matryce, układy graficzne ale również z przyjemnością i powodzeniem naprawimy szkody wyrządzone przez szkodliwe oprogramowanie, usuniemy reklamy, które męczą podczas korzystania z internetu a także pomożemy w doborze sprzętu komputerowego.

Z olbrzymią przyjemnością podejmiemy współpracę z firmami w zakresie napraw sprzętu takiego jak laptopy i komputery, zajmiemy się również dobraniem sprzętu do potrzeb Państwa firmy.

Budujemy markę na jakości, nie na przechwałkach. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą w zakładce blog i do kontaktu z nami za pośrednictwem telefonu bądź też maila. Odpowiemy na każde zapytanie!

Polecamy również zapoznać się z opiniami na temat naszego serwisu, które nie pozostawią złudzeń, że współpraca z KOMPOZ jest wyjątkowo atrakcyjną ofertą na rynku poznańskim.

Dodaj komentarz