Serwis i naprawa laptopów Sony Poznań

Serwis komputerowy Poznań KOMPOZ

Czy serwis KOMPOZ naprawia laptopy marki SONY? W tym Sony VAIO? Oczywiście! Przyjeżdżamy na miejsce i naprawiamy laptopy Sony w zakresie:

- Serwis laptopów Sony Poznań

- Naprawa laptopów Sony Poznań

- Wymiana matryc w laptopie Sony Poznań

- Wymiana klawiatury w laptopie Sony Poznań

- Wymiana klawiatury i touchpada w laptopie Sony Poznań

- Naprawa układów graficznych w laptopach Sony

- Naprawa usterek technicznych i wymiana dysków w laptopach Sony

Naprawiamy i dostosowujemy również oprogramowanie na komputerach Vaio nie tylko w Poznaniu - świadczymy nasze usługi na terenie całego powiatu poznańskiego, między innymi w miejscowościach:

Luboń, Mosina, Puszczykowo, Plewiska, Śrem, Komorniki, Kiekrz, Rokietnica, Swarzędz, Suchy Las, Złotniki, Oborniki, Kórnik.
Naprawę wykonujemy u naszego Klienta - w jego domu bądź firmie. Serwisant KOMPOZu przyjeżdża na miejsce i wykonuje zlecenie. Czasem zdarza się, że naprawa jest niemożliwa do wykonania na miejscu - wtedy spisuje protokół naprawy i umawia się kiedy przywiezie do Państwa naprawiony sprzęt. Ponowny przyjazd z naprawionym laptopem bądź komputerem jest oczywiście bezpłatny.

Wizytówkę naszej firmy mogą Państwo znaleźć na serwisie firmy.net pod tym adresem:

Naprawa laptopów Poznań - serwis komputerowy KOMPOZ na firmy.net

 

Czy mogę naprawić sam laptopa bez wzywania serwisu?

Jak z każdym sprzętem tak samo w przypadku laptopów - należy zachować szczególną ostrożność i wykazać się wiedzą z zakresu serwisu komputerowego. W większości przypadków nie pomogą Państwu w naprawie porady internetowych "specjalistów", gdyż każda z tych porad znacząco różni się od siebie! Dodatkowo nigdy nie mają Państwo pewności czy naprawa będzie skuteczna i czy nie dokonają Państwo jeszcze większych i poważniejszych zniszczeń. Nie zalecamy naprawiania jakiegokolwiek sprzętu jeśli nie są Państwo pewni w 100% że działania wykonywane przez Państwa nie spowodują zniszczeń w tym również trwałych! Prosimy wziąć pod uwagę, że wszystkie działania samodzielne wykonują Państwo wyłącznie na własną odpowiedzialność nawet jeśli znaleźli Państwo informację na forach internetowych!

Jeśli chcą Państwo mieć wykonaną prawidłową usługę naprawy i serwisu laptopa lub komputera stacjonarnego to zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Jeśli naprawa laptopów Sony to tylko KOMPOZ Poznań!

naprawa laptopów sony vaio Poznań laptop sony vaio