Kopie zapasowe danych – backup i restore dla biznesu

KOMPOZ - serwis komputerowy świadczy usługi tworzenia kopii zapasowych dla Klientów Biznesowych Poznań i okolice.
Prowadzisz firmę i masz dużo danych na komputerach? Boisz się ich utraty z powodu awarii lub szkodliwego działania pracownika? Dzięki naszym usługom możesz spać spokojnie! Serwis komputerowy KOMPOZ Poznań wykona pełną kopię zapasową Twoich danych a także skonfigurujemy komputery firmowe tak, aby żadne dane nie zostały usunięte przez personel.
serwis komputerowy Poznań kopie danychBezpieczne dane Twojej firmy dzięki serwisowi KOMPOZ. Gwarancja jakości i niskich cen! Już od 200zł za pełną kopię zapasową lub w usłudze abonamentowej za 99zł miesięcznie wykonamy pełną kopię danych na naszych dyskach!

 

 

KOMPOZ to serwis komputerowy - Poznań i okolice!

Dzięki temu, że KOMPOZ to mobilny serwis komputerowy możemy dojechać do naszych Klienów o dowolnej porze dnia. Świadczymy również usługi z zakresu pogotowia komputerowego - w nagłych przypadkach przyjeżdżamy również w nocy. Nasze usługi świadczymy w Poznaniu ale i w innych miejscowościach takich jak: Luboń, Mosina, Puszczykowo i Puszczykówko, Swarzędz, Dopiewo, Skórzewo, Palędzie, Plewiska, Komorniki, Wiry, Suchy Las, Złotniki, Jelonek. Zadzwoń do nas pod numer 510-797-737 i powiedz dokąd mamy przyjechać. Na terenie Poznania i okolic (do 5km) dojazd jest całkowicie bezpłatny a powyżej 5km to zaledwie 20zł!

 
Czyszczenie sprzętu komputerowego i wymiana pasty serwis komputerowy Poznań i okolice
KOMPOZ - serwis komputerowy zajmuje się również czyszczeniem sprzętu komputerowego a wymiana pasty termoprzewodzącej jest całkowicie darmowa! Pełne czyszczenie komputera zaczyna się od 20zł i zwiększa żywotność sprzętu do 200%! Sprawdź sam!

 

 
 Utraciłeś dane? KOMPOZ to profesjonalny serwis komputerowy, który zajmuje się również odzyskiwaniem danych z dysków i innych nośników pamięci!
Usługa ta jest wyceniana indywidualnie, zależnie od poziomu uszkodzenia nośnika i ilości danych do odzyskania. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej! KOMPOZ dysponuje wiedzą, sprzętem i możliwościami aby odzyskać dane bezpiecznie!

 

Sprawdź również nasz profil na portalu społecznościowym Google Plus klikając tutaj!