Serwis komputerowy Poznań „KOMPOZ” poleca

Drodzy Państwo, polecamy serdecznie usługi naszego serwisu komputerowego, który swoim zasięgiem działania obejmuje Poznań oraz miejscowości pobliskie takie jak Mosina, Puszczykowo, Plewiska czy też Komorniki.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z usług serwisu komputerowego KOMPOZ? Otóż dojad mamy wliczony całkowicie w cenę usługi, która to jest i tak niższa niż w przypadku innych serwisów! Jak to możliwe? Chcemy wychodzić na przeciw Państwa oczekiwaniom, dostarczać usług dostępnych dla Wszystkich a zarazem takich, które są warte polecania wszystkim znajomym!

Nasz serwis z olbrzymim doświadczeniem i zapałem zajmuje się naprawami komputerów w powiecie Poznańskim dostarczając usługi wprost do Państwa domu lub firmy.

Wymieniamy matryce w laptopach, naprawiamy szkody związane ze szkodliwym oprogramowaniem, wymieniamy podzespoły, zajmujemy się sprzedażą laptopów i innych gadżetów ze świata IT.

Jeśli Państwa komputer przestał współpracować z Państwem a ostatnim Państwa pytaniem było "jak usunąć reklamy w komputerze" lub też sprzęt się nie chce włączyć - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod numerem telefonu 510797737.

Dbamy o Państwa pliki, dokumenty i prywatność, powierzając nam swój komputer mają Państwo gwarancję, że informacje zawarte na nim, nie wyjdą na jaw a dodatkowo, będziemy otaczać je specjalną ochroną.

Można wysłać nam również zapytanie drogą mailową - polecamy zakładkę kontakt, znajdującą się w menu na górze strony.

Pozdrawiamy, serwis komputerowy KOMPOZ !

Dodaj komentarz