Usługi

 

KOMPOZ znaczy serwis komputerowy Poznań!

 

KOMPOZ z powodzeniem świadczy usługi w wielu poznańskich firmach z zakresu serwisu i naprawy komputerów, systemów informatycznych, laptopów i sieci. Zajmujemy się serwisem wszystkich marek m.in. Lenovo, HP, IBM, Packard-Bell, Asus, Sony, Toshiba, Acer, Belinea, Benq, Fujitsu Siemens, MSI, LG, NEC, Samsung, Compaq, DELL. Doradzamy zakup odpowiedniego sprzętu komputerowego w zależności od potrzeb (usługa darmowa). Prowadzimy również sprzedaż używanego i poleasingowego sprzętu - który uprzednio sprawdzamy i w razie potrzeby naprawiamy. Na każdy towar zakupiony u Nas otrzymują Państwo gwarancję.

 

KOMPOZ to obecnie najbardziej konkurencyjny serwis komputerowy

- wykonujemy natychmiastową naprawę w domu lub firmie naszych Klientów tak, aby nie pozostawiać Państwa bez jakże ważnego narzędzia pracy nawet na chwilę. KOMPOZ stara się również utrzymywać najniższe ceny na rynku!
Dzięki naszemu doświadczeniu w serwisie komputerowym wykonujemy praktycznie od razu diagnozę i zaczynamy naprawę. Diagnoza dla naszych Klientów jest darmowa w przypadku skorzystania z usług naprawy komputerów.

 

serwis i naprawa oczyszczenie komputerów PoznańCzy Twój komputer wygląda podobnie do tego na zdjęciu? Wezwij KOMPOZ!

Wyczyścimy i naprawiamy Twój komputer, zwalczymy chaos związany z kablami - jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie! Głośna praca wiatraka, przegrzewanie się komputera, brak dźwięku, brak obrazu? Czy wiesz, że regularne czyszczenie komputera i laptopa zwiększa ich żywotność?

serwis komputerowy intel pentium i7
Intel Pentium

Nasz serwis komputerowy wybierze dla Ciebie najlepszy sprzęt - w zależności od potrzeb - do grania, pracy biurowej bądź prostej obsługi edytorów tekstowych i przeglądania internetu! Ponadto, KOMPOZ jako najlepszy serwis komputerowy zasila Poznań w bardzo dobrej jakości sprzęt poleasingowy z gwarancją!

 

 

 

W zakładce "kontakt" znajdą Państwo nasz numer telefonu - zapraszamy do kontaktu!
Co zyskasz? Oprócz sprawnego komputera dostaniesz od nas naklejkę na komputer z naszym numerem i adresem strony internetowej, abyś zawsze w łatwy i szybki sposób znalazł namiar na serwis komputerowy, darmową instalację programu antywirusowego, darmową poradę w zakresie napraw, serwisu i doboru komputerów.

 

Gdzie jeszcze świadczymy naprawy?

Poznań, Plewiska, Komorniki, Luboń, Mosina, Swarzędz, Kiekrz, Rokietnica, Suchy Las, Skórzewo, Wysogotowo, Dopiewo, Czerwonak, Koziegłowy, Zalasewo, Tulce, Jaryszki, Łęczyca, Wiry, Dopiewiec, Puszczykowo. Dojeżdżamy na naprawy!

Rzetelne naprawy laptopów, wymiana matryc w laptopach, wymiana dysków, serwis komputerów przenośnych i stacjonarnych. Naprawiamy sprzęt takich marek jak Apple, Acer, Asus, Dell, eMachines, HP, Lenovo, Packard-Bell, Samsung, Sony VAIO, Toshiba. Sprawdź nasze usługi na serwis i naprawy sprzętu komputerowego!

 

serwis laptopów naprawa komputera serwis komputerowy poznań mosina luboń plewiska puszczykowo wiry swarzędz suchy las

 

Dodaj komentarz